raport środowiskowy ZOE
wizualizacja ZOE
Przejdź do naszego Facebooka
Powrót
07.10.2021

Konkurs plastyczny „Dbajmy o naszą planetę”

Zapraszamy do udziału w konkursie plastycznym „Dbajmy o naszą planetę”

9 października w godzinach 10.00-18.00 w Porcie Łódź odbędą się warsztaty plastyczne dla dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: do 7 lat i od 8 do 12 lat. Dzieci będą miały za zadanie namalować pracę plastyczną związaną z ochroną środowiska, mieszczącą się w temacie „Dbajmy o naszą planetę”. Celem konkursu jest edukacja ekologiczna i kształtowanie zachowań związanych z ochroną środowiska wśród dzieci z Łodzi i regionu.

Uczestnicy warsztatów zostaną wyposażeni w przybory niezbędne do przygotowania prac. Można również dostarczać gotowe prace plastyczne wykonane wcześniej. Najlepsze prace zostaną nagrodzone.

Na laureatów czekają nagrody w postaci voucherów zakupowych o łącznej wartości 2100 zł. W każdej kategorii nagrody wyniosą odpowiednio: 1 miejsce – 600 zł, drugie miejsce 300 zł, 3 miejsce 150 zł.

Wręczenie nagród odbędzie się 23 października w Porcie Łódź. Nagrodzone prace będą zamieszczone na specjalnej wystawie w Porcie Łódź w dniach 22 października – 5 listopada oraz opublikowane w serwisie lodz.wyborcza.pl

Regulamin LINK